بیمه تکمیلی شرکت های دانش بنیان

آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی ویژه ی شرکت های دانش بنیان

در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور با همکاری پارک فناوری پردیس اعضاء شبکه نوآوری در سراسر کشور می توانند از روز شنبه 24 فروردین تا پایان روز شنبه 14 اردیبهشت ماه نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی سال 99-98 اقدام نمایند.

مزايای خدمت بیمه تکمیلی شرکت های دانش بنیان

پوشش جامع خدمات درمانی: در این قرارداد سطح جامعی از خدمات درمانی شامل: هزینه های بیمارستانی تخصصی و عمومی، زایمان، درمان نازایی، انواع هزینه های پاراکلینیکی، دندانپزشکی و سایر هزینه های درمانی تحت پوشش قرار دارند.

ارائه تخفیفات ویژه در حق بیمه های هر طرح برای شرکت های دانش بنیان:

به موجب انعقاد قراداد تجميعي، نرخ حق بيمه از طريق اين طرح به ميزان قابل توجهي در مقايسه با ساير بيمه‌هاي درمان که براي شرکت‌ها ارائه مي‌شود، کاهش يافته است.

عدم محدودیت تعداد پرسنل:

به عنوان اصلي‌ترين ويژگي بیمه تکمیلی شرکت های دانش بنیان مي‌توان به نداشتن محدوديت 50 نفر پرسنل براي شرکت‌هاي طرف قرارداد اشاره کرد که به دليل اين محدوديت همواره شرکت‌هاي کوچک و متوسط از امکان استفاده از خدمات بيمه درمان بي‌بهره بوده‌اند. دراین طرح محدودیتی برای تعداد کارکنان لحاظ نشده است و به بنگاه‌های کوچک و متوسط امکان می‌دهد صرفاً با رعایت ثبت نام حداقل تعداد 50 درصد از پرسنل لیست بیمه تامین اجتماعی خود، ثبت نام نمایند و با بهبود سطح خدمات‌رسانی به کارکنان خود، پایداری خود را تقویت نمایند.

ارایه سه سطح خدمت برای سلیقه و بودجه های متفاوت: سه طرح خدمات درمان تکمیلی با تعهدات و قیمت متفاوت جهت انتخاب ارایه شده است.

خواندن
اعطای وام ۱۵ میلیاردی به شتاب دهنده های استانی

تحت پوشش قراردادن والدین بیمه شدگان اصلی: کارکنان شرکت هایی که بیمه می شوند می توانند والدین خود را (تا سقف سنی 70 سال) بدون افزایش حق بیمه، تحت پوشش خدمات قرار دهند.

شرایط استفاده از بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش بنیان

شرکت‌های عضو پارک های فناوری، دانش بنیان و خلاق، پس از ثبت نام در شبکه نوآوری تهران می توانند به صورت برخط تقاضای ثبت نام و دریافت خدمات بیمه تکمیلی را برای خود و اعضای خانواده‌شان داشته باشند.
افراد صرفا با داشتن بیمه‌گر پایه(تامین اجتماعی یا خدمات درمانی) می‌توانند اقدام به ثبت نام بیمه درمان تکمیلی نمایند.
هر شرکت می تواند کارکنان رسمی، پیمانی یا قراردادی تمام وقت خود و اعضای خانواده شان (شامل همسر، فرزندان، پدر و مادر بیمه شده اصلی) را ثبت نام نماید.
4. کلیه شرکت‌هایی که متقاضی این طرح هستند موظفند حداقل 50 درصد اعضای پرسنل لیست بیمه تامین اجتماعی خود را جهت بیمه تکمیلی معرفی کنند.

منبع: اکوموتیو

استارتاپس لند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *