استارتاپ Landed

استارتاپ Landed با ایده جذاب خود جزو آن دسته از استارتاپهایی می باشد که نمایش بلوغ اکوسیستمی آمریکا را به رخ سایر کشورها می کشد . این دست استارتاپها می توانند نمادی برای بکر و منحصر به فرد بودن جامعه آمریکا برای فعالیت استارتاپهایی جهت کمک به تمام اقشار جامعه باشند . موضوعی که در سایر کشورها به ویژه در ایران قابل تامل است . استارتاپهایی که در ایران صرفا با هدف رویای کسب درآمد های نجومی پدیدار و یکی پس از دیگری دچار شکست می شوند .

حال مروری بر این دست استارتاپها می تواند تلنگری بر جامعه استارتاپی سراسر دنیا باشد که علاوه بر فصل کسب در آمد اهداف بزرگتری را در بر گیرند .

یکی از مشکلات معلمان سراسر دنیا تدریس در مناطق گران قیمت دنیا است و بسیاری از این معلمان از پس مخارج خرید خانه در این مناطق بر نمی آیند . استارتاپ Landed با همکاری بانکهای محلی این امکان را برای این افراد فراهم آورده است تا بتوانند نسبت به دریافت وام اقدام نموده و ملک مورد نظر خود را با وامهایی در حدود 50 تا صد هزار تا خریداری نمایند .

برای مثال این استارتاپ در مناطقی مانند سیلیکون ولی که منطقه ای کاملا استارتاپی می باشد و هزینه زندگی بسیار گران وامهایی در رنج $120,000 را پرداخت نموده است و در مجموع از زمان فعالیت خود تاکنون امکان خرید ملک را برای 200 معلم فراهم کرده است .

دولت آمریکا در کنار بانکهای محلی قوانین لازم را برای این استارتاپ فراهم نموده است تا امکان رشد زیادی برای آنها فراهم شود و بتوانند مناطق و افراد بیشتری را تحت پوشش قرار دهند .

خواندن
معرفی برترین استارتاپ‌های خدمات آموزشی

منبع: آی آر استارتاپ

استارتاپس لند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا می خواهید در مورد آخرین به روز رسانی ها اعلان دریافت کنید؟ خیر بله