شکل گیری استارتاپ ها از دل زیرزمین ها و گاراژها

/ اکتبر 23, 2019 / بدون دیدگاه / در استارتاپ

بنیاد ملی کارآفرینی محتوای دیجیتال با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور، وزیر کار و شهردار تهران افتتاح شد.

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور طی مراسم افتتاحیه بنیاد ملی کارآفرینی محتوای دیجیتال با بیان این که حوزه محتوای دیجیتال حوزه پولسازی است، اظهار کرد: تمام استارتاپ ها از گوگل گرفته تا استارتاپ های حوزه حمل و نقل در کشور همه از دل زیرزمین ها و گاراژها به وجود آمده اند و به تدریج مسیر توسعه را طی کردند.

وی گفت: اگر امروز در کف بازار عروسک خارجی و نوشت‌افزار خارجی یا البسه چینی فروش می‌رود، شرکت‌ها هستند که دارند می‌بازند و ما در تجاری سازی مساله داریم.

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور با تاکید بر حمایت از استارتاپ ها و شرکت‌های نوآور، اظهار کرد: ما نهمین زبان اینترنتی در دنیا هستیم، در حالی که از نظر جمعیتی کمتریم، ولی دو برابر عرب‌ها تولید محتوا داریم.

وی ادامه داد: وقتی آپارات با زبان فارسی جزو ۱۰۰ سایت برتر دنیا می‌شود، این یک افتخار است و ما اعلام می‌کنیم از شرکت‌ها و استارتاپ های حوزه تولید محتوای دیجیتال حمایت می کنیم.

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور گفت: امروز دیگر نمی‌شود با روش‌های قبلی به نقاط مختلف، معلم بفرستیم یا در دانشگاه‌های خارجی کرسی زبان بگذاریم، چون این فضا دیگر جواب نمی‌دهد و مرزهای دیجیتال و فناوری‌های نوین این فضا را در نوردیده است.

منبع: اکوموتیو

استارتاپس لند

خواندن
90درصد استارتاپ ها با شکست مواجه می شوند اما 10 درصد موفق دقیقا چه می کنند؟
نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

leo. velit, id nunc non Praesent ipsum libero